Dynamo Szymańskiego lepsze w polskim meczu w Rosji. Michał Kucharczyk jeszcze bez debiutu | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 26-07-2019 21:28

Po 90 minut zagrali Rafał Augustyniak i Sebastian Szymański, a Michał Kucharczyk jeszcze nie zadebiutował w rosyjskiej Premier Lidze. Dynamo Moskwa pokonało Urał Jekaterynburg w meczu 3. kolejki sezonu 2019-2020.

Dynamo kiepsko zaczęło sezon, bo najpierw tylko zremisowało z Arsenałem Tuła, a potem przegrało u siebie z Rubinem Kazań. Urał natomiast wygrał z FK Ufa i pokonał Achmat Grozny, więc po 2. kolejkach był liderem.

Zespół Rafała Augustyniaka i od niedawna Michała Kucharczyka na VTB Arenie chciał znowu zdobyć punkty, ale się nie udało. W 16. minucie wynik otworzył Artur Jusupow, a w 31. minucie Kiriłł Panczenko trafił na 2:0. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło.

Sebastian Szymański w Dynamie zagrał 90 minut, a w 70. minucie na boisko w barwach gospodarzy wszedł Abdul Aziz Tetteh, były gracz Lecha Poznań. Całe spotkanie u gości zagrał Rafał Augustyniak, który do Urału trafił po sezonie 2018-2019 z Miedzi Legnica. Z ławki rezerwowych nie podniósł się natomiast Michał Kucharczyk, który zaledwie kilka dni wcześniej podpisał umowę.