Kolejny gol Kacpra Przybyłki! Polak szaleje w MLS w tym sezonie | Futbol - Piłka nożna

Kolejny gol Kacpra Przybyłki! Polak szaleje w MLS w tym sezonie

Data dodania: 26-09-2019 9:08

Kacper Przybyłko zdobył kolejną bramkę w sezonie 2019 w Major League Soccer. Tym razem gol Polaka, już 15. w sezonie, dał Philadelphia Union wygraną z San Jose Earthquakes na wyjeździe!

Przybyłko w tym sezonie MLS szaleje w polach karnych i pod bramkami rywali swojego zespołu. Były gracz m.in. 1. FC Koeln i 1. FC Kaiserslautern strzelił już 15. gola. A zagrał w 25 spotkaniach.

Z San Jose Przybyłko w 76. minucie dał gościom z Philadelphi wygraną 2:1. 6 minut wcześniej do remisu 1:1 doprowadził Alejandro Bedoya, bo to Earthquakes prowadzili od 35. minuty.

Przybyłko trafia do siatki regularnie, ale do liderów klasyfikacji strzelców mu daleko. 30 goli strzelił Carlos Vela, 2 mniej ma Zlatan Ibrahimovic, a cztery mniej Josef Martinez. 16 bramek zdobył Diego Rossi, a 15 jak Przybyłko, ma też Heber.