Świetny występ Damiana Kędziora w Dinamie Zagrzeb! | Futbol - Piłka nożna

Świetny występ Damiana Kędziora w Dinamie Zagrzeb!

Data dodania: 27-09-2019 19:48

Dinamo Zagrzeb pokonało na wyjeździe Lokomotiw Zagrzeb 4:0 w meczu 10. kolejki chorwackiej ekstraklasy. Pierwszy do siatki rywali trafił Damian Kądzior. Polak zanotował także asystę przy kolejnym trafieniu.

Reprezentant Polski rozegrał dla drużyny gości całe spotkanie. Już w 10. minucie otworzył wynik spotkania. Na kolejne bramki dla gości trzeba było czekać do drugiej części spotkania. W ciągu minuty gole strzelili Dani Olmo i Mislav Orsić. Wynik na 4:0 dla Dinama Zagrzeb ustalił kwadrans przed końcem Mario Gavrinović.

Dinamo zajmuje w ligowej tabeli drugą lokatę z dorobkiem 19 punktów.