Konrad Wrzesiński z golem i asystą w Kazachstanie. Jego zespół jest liderem, ale rywala są blisko (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 06-10-2019 9:30

Konrad Wrzesiński strzelił swojego trzeciego gola w sezonie w Kazachstanie. Polak otworzył wynik spotkania Kajratu Ałmaty z FK Aktobe. Do tego zaliczył asystę.

Już w 4. minucie Wrzesiński trafił do siatki i otworzył wynik meczu 29. kolejki. 2 minuty później Marton Eppel podwyższył na 2:0, a po zmianie stron gospodarze zdobyli cztery kolejne bramki i wygrali aż 6:0!

Kajrat ma na koncie 62 punkty i jest liderem tabeli. Ma 3 punkty przewagi nad Tobołem Kostanaj, który rozegrał jedno spotkanie mniej i 6 nad Astaną, która ma dwa mecze mniej.