FC Barcelona wysoko wygrywa z Sevillą mimo dwóch czerwonych kartek | Futbol - Piłka nożna

FC Barcelona wysoko wygrywa z Sevillą mimo dwóch czerwonych kartek

Data dodania: 06-10-2019 22:47

FC Barcelona pokonała przed własną publicznością Sevillę FC 4:0 w 8. kolejce Primera Division. Dzięki wygranej zbliżyła się do liderującego w tabeli Realu Madryt na dwa punkty.

"Duma Katalonii" sprawę trzech punktów rozstrzygnęła jeszcze przed przerwą. Wszystko zaczęło się od oskrzydlającej akcji Semedo. Piłkarz gospodarzy idealnie podłączył się do akcji kolegów. Z piłką przy nodze podbiegł do końcowej linii boiska i dośrodkował w pole karne. Tam udowym strzałem nożycami popisał się Suarez.

Zaledwie pięć minut później gospodarze kontynuowali wymianę podań przed polem karnym rywali. Wreszcie Arhtur zdecydował się na mocne dośrodkowanie w jedenastkę. Wykorzystał to Vidal, który efektownym wślizgiem przeciął lot piłki, a ta wpadła do bramki. Chwilę później było już 3:0. Arhtur posłał tym razem piłkę do Dembele na wolne pole. Ten zabawił się w polu karnym z obrońcą, a następnie posłał piłkę obok bezradnego bramkarza.

Pieczątkę w dzisiejszym spotkaniu postawił Messi. Argentyńczyk długo czekał na ligowego gola, aż wreszcie w drugiej połowie spotkania otrzymał do wykonania rzut wolny. Jego precyzyjny strzał powędrował prosto w okienko bramki. Pod koniec spotkania Araujo otrzymał czerwoną kartkę za faul na Chicharito, który wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem. Chwilę później do szatni musiał udać się również Dembele, po tym, jak posłał wiązankę niecenzuralnych słów do arbitra.