Tygodniowy plan transmisji telewizyjnych | Futbol - Piłka nożna
Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Tygodniowy plan transmisji telewizyjnych

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 08-10-2019 18:40
Tygodniowy plan transmisji telewizyjnych

W najbliższych dniach czekają nas mecze reprezentacji narodowych. Przed kibicami wiele emocji i ogromna dawka futbolu na kanałach sportowych.

Poniżej tygodniowy rozkład jazdy kibica.

Wtorek, 8 października: 

19:45 Polska - Brazylia (Mecz towarzyski kobiet, TVP Sport)

Środa, 9 października:

20:40 Niemcy - Argentyna (Mecz towarzyski, Polsat Sport News)

Czwartek, 10 października:

15:50 Kazachstan - Cypr (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport)

20:35 Łotwa - Polska (eliminacje mistrzostw Europy, TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport)

20:35 Rosja - Szkocja (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Premium 1)

20:35 Holandia - Irlandia Północna (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Extra)


20:35 Austria - Izrael (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport News)

Piątek, 11 października:

16:30, Rosja - Polska (eliminacje mistrzostw Europy U-21, TVP Sport)

17:30 Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Fortuna I liga, Polsat Sport Extra)

20:25 Czechy - Anglia (eliminacje mistrzostw Europy, TVP Sport, Polsat Sport)

20:35 Portugalia - Luksemburg (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport News)

20:35 Islandia - Francja (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Extra)

20:35 Turcja - Albania (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Premium 1)

Sobota, 12 października:

12:30 Odra Opole - Stal Mielec (Fortuna I liga, Polsat Sport News)

14:50 Gruzja - Irlandia (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport News)

17:50 Dania - Szwajcaria (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Extra.)

17:50 Wyspy Owcze - Rumunia (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport News)

20:35 Włochy - Grecja (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Extra)

20:35 Norwegia - Hiszpania (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport News)

Niedziela, 13 października:

14:50 Kazachstan - Belgia (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Extra)

17:50 Białoruś - Holandia (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Extra)

17:50 Szkocja - San Marino (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport News)

20:35 Polska - Macedonia Północna (eliminacje mistrzostw Europy, TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport)

20:35 Walia - Chorwacja (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Extra)

20:35 Estonia - Niemcy (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport Premium 1)

20:35 Słowacja - Paragwaj (mecz towarzyski, Polsat Sport Premium 2)

20:35 Słowenia - Austria (eliminacje mistrzostw Europy, Polsat Sport News)

TAGI

Inne artykuły