Nowy trener Arki widzi mnóstwo plusów. Na konferencji prasowej wręcz się rozpływał nad nowym miejscem pracy | Futbol - Piłka nożna
Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Nowy trener Arki widzi mnóstwo plusów. Na konferencji prasowej wręcz się rozpływał nad nowym miejscem pracy

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 12-10-2019 14:46
Nowy trener Arki widzi mnóstwo plusów. Na konferencji prasowej wręcz się rozpływał nad nowym miejscem pracy

Aleksandar Rogić został nowym trenerem Arki Gdynia. Szkoleniowiec na pierwszej konferencji prasowej przyznał, że w swoim zespole widzi spory potencjał i wierzy w poprawę sytuacji w tabeli. 

- Moje pierwsze wrażenia są naprawdę bardzo dobre. Widzę naprawdę spory potencjał w drużynie, oczywiście potrzebuje czasu, aby zrozumieć, dlaczego jest taka różnica pomiędzy rezultatami do tej pory osiąganymi przez drużynę, a jej potencjałem, który widzę osobiście - ocenił Aleksandar Rogić, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

- Bardzo się cieszę i jestem dumny z tego, że mogę tu dzisiaj być w tym miejscu. Od dwóch dni mam już przekonanie, że trafiłem do klubu, który ma duszę, do klubu, który jest bardzo ważny dla społeczności. Oczywiście spotykamy się tutaj z dużymi oczekiwaniami w stosunku do naszej drużyny i będziemy starać się wszystkie te oczekiwania spełnić - dodał nowy trener Arki.

- Chciałbym widzieć, że każdy zawodników, członek sztab, każdy w klubie poświęca się dla naszej drużyny. Drużyna moim zdaniem jest zawsze ważniejsza niż jakakolwiek indywidualność w składzie i jako drużyna wykonamy tę pracę razem - podkreślał Serb.

Futbol.pl

TAGI

Inne artykuły