Karol Linetty jak na kapitana przystało. Uratował resztki honoru Sampdorii w pogromie w Rzymie (VIDEO)

Data dodania: 18-01-2020 19:23

Karol Linetty wyprowadził Sampdorię Genua jako kapitan na Stadio Olimpico na mecz z Lazio Rzym. Jego zespół poległ aż 1:5, a Polak jak na kapitana przystało gole uratował honor swojej ekipy.

Linetty trafił do siatki przy wyniku 5:0 dla gospodarzy. Posłał piłkę do siatki w 70. minucie.

Wcześniej bramki dla Lazio, które wygrało 13 kolejnych meczów we Włoszech, w tym 11 ligowych, strzelili Caicedo w 7. minucie, napastnik nie do zatrzymania, czyli Ciro Immobile w 17. i 65. minucie z rzutów karnych oraz w 20. minucie, a także Bastos w 54. minucie. Immobile w tabeli strzelców ma już na koncie 23 gole po 19 kolejkach!

Karol Linetty zagrał 90 minut. Podobnie jak Bartosz Bereszyński. Lazio w tabeli jest na 3. miejscu z punktem straty do Interu i 3 do liderującego Juventusu. Sampdoria plasuje się na 16. lokacie i ma kilka oczek więcej niż będące w strefie spadkowej Genoa, Brescia i SPAL.