Juergen Klopp ma problem. Gwiazdor Liverpoolu doznał kontuzji | Futbol - Piłka nożna

Juergen Klopp ma problem. Gwiazdor Liverpoolu doznał kontuzji

Data dodania: 24-01-2020 8:50

W czwartkowym meczu Premier League, w którym Liverpool pokonał na wyjeździe 2:1 Wolverhampton, kontuzji mięśnia dwugłowego uda doznał Sadio Mane.

Senegalczyk musiał opuścić boisko już w 33. minucie spotkania. Pierwsze informacje ze sztabu medycznego Liverpoolu mówią o kontuzji mięśnia dwugłowego uda. Klub nie podaje jeszcze jak długo potrwa przerwa w grze Sadio Mane.

Senegalski napastnik w tym sezonie w 31 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 15 goli i zanotował  11 asyst.

Źródło: Liverpool, Twitter