Premier League. Łukasz Fabiański lepszy od Jana Bednarka. Pewna wygrana West Ham United z Southampton FC

Data dodania: 29-02-2020 20:10

W 28. kolejce angielskiej Premier League West Ham United pokonał 3:1 (2:1) Southampton FC.

Pierwszy gol dla gospodarzy padł już w 15. minucie. Bramkę zdobył Jarrod Bowen. Do wyrównania w 31. minucie doprowadził Michael Obafemi. Jeszcze przed przerwą zespół West Hamu strzelił na 2:1. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Haller. W 54. minucie wynik podwyższył jeszcze Michail Antonio uderzeniem z kilku metrów.

Warto dodać, że cały mecz w bramce West Hamu rozegrał Łukasz Fabiański. W zespole rywali pełne 90 minut zaliczył Jan Bednarek.

28. kolejka angielskiej Premier League

WEST HAM UNITED - SOUTHAMPTON FC 3:1

Bramki: Jarrod Bowen 15, Sebastian Haller 40, Michail Antonio 54 - Michael Obafemi