Premier League. Tottenham Hotspur przegrał u siebie z Wolverhampton Wanderers! | Futbol - Piłka nożna

Premier League. Tottenham Hotspur przegrał u siebie z Wolverhampton Wanderers!

Data dodania: 01-03-2020 17:20

W 28. kolejce angielskiej Premier League Tottenham Hotspur przegrał z Wolverhampton Wanderers 2:3 (2:1).

W 13. minucie na listę strzelców w ekipie "Kogutów" wpisał się Steven Bergwijn. Do wyrównania w 27. minucie doprowadził Matt Doherthy. Tuż przed przerwą na 2:1 dla gospodarzy trafił Serge Aurier.

W 57. minucie na 2:2 wyrównał Diogo Jota, ale w 73. minucie "Wilki" odpowiedziały. Bramkę zdobył Raul Jimenez. Wynik już się nie zmienił i trzy punkty wpadły na konto Wolverhampton.

28. kolejka Premier League

TOTTENHAM HOTSPUR - WOLVERHAMPTON WANDERERS

Bramki: Steven Bergwijn 13, Serge Aurier 45 - Matt Doherthy 27, Diogo Jota 57, Raul Jimenez 73