Premier League. Remis Tottenhamu z Burnley FC. Gola na wagę remisu strzelił Dele Alli | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 07-03-2020 20:38

W ostatnim sobotnim meczu 29. kolejki angielskiej Premier League Tottenham Hotspur zremisował na wyjeździe z Burnley FC 1:1 (0:1).

W 13. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Chrisa Wooda. To była jedenasta bramka doświadczonego 28-latka w tym sezonie. W dalszej części pierwszej połowy minimalną przewagę mieli zawodnicy Seana Dyche'a, ale nie udało im się podwyższyć rezultatu.

Na początku drugiej części gry goście wywalczyli sobie rzut karny. Do piłki podszedł Dele Alli i mocnym strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi "The Clarets". Rezultat się już nie zmienił i oba zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

Podopieczni Jose Mourinho znajdują się aktualnie na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 41 punktów, a Burnley jest na 10. pozycji i ma na swoim koncie 39 oczek.