Rafał Kurzawa z kolejnym golem w Esbjerg fB. Znowu bramka tylko na otarcie łez | Futbol - Piłka nożna

Rafał Kurzawa z kolejnym golem w Esbjerg fB. Znowu bramka tylko na otarcie łez

Data dodania: 03-07-2020 22:10

Rafał Kurzawa strzelił swojego drugiego gola w sezonie w lidze duńskiej. Jego Esbjerg fB przegrał jednak z AC Horsens. Zespół, do którego Kurzawa wypożyczony jest z Amiens, już wcześniej stracił szanse na utrzymanie w lidze.

Kurzawa trafił do siatki w 45. minucie. Jego trafienie dawało Esbjerg fB remis 1:1, ale w drugiej połowie gospodarze stracili na Blue Water Arenie drugą bramkę i przegrali. Warto dodać, że Polak przymierzył świetnie zza pola karnego i takim technicznym strzałem pokonał bramkarza.

Rafał Kurzawa rozegrał całe spotkanie. Przed Polakiem jeszcze tylko jeden występ w Esbjerg fB. 8 lipca zespół Polaka zagra na wyjeździe z Randers FC.

Po wygaśnięciu umowy wypożyczenia - przedłużonej do końca sezonu - Kurzawa wróci do Amiens i powalczy wreszcie o miejsce w składzie francuskiej drużyny.

Rafał Kurzawa z golem w przegranym meczu Esbjer fB (VIDEO)