Przybyłko strzelił drużynie Beckhama! (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Przybyłko strzelił drużynie Beckhama! (VIDEO)

Data dodania: 15-07-2020 10:48

Philadelphia Union wygrała z Interem Miami 2:1 (1:1) w turnieju "MLS Is Back". Swoją pierwszą bramkę w nowym sezonie strzelił Kacper Przybyłko!

Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 63. minucie spotkania. Były młodzieżowy reprezentant Polski pokonał bramkarza rywali technicznym strzałem. Wcześniej bramkę dla Philadelphii Union zdobył Kai Wagner, natomiast w drużynie przeciwnej gola strzelił Rodolfo Pizarro.

Zespoły Major League Soccer aktualnie rozgrywają pierwsze oficjalne mecze po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zespół Przybyłki jest na 2. miejscu w tabeli grupy A i zapewnił sobie awans do 1/8 finału turnieju na Florydzie.