Sebastian Szymański najpierw zmarnował setkę, a później zaliczył dwie asysty. Kapitalny mecz reprezentanta Polski (VIDEO)

Data dodania: 10-08-2020 21:19

W 1. kolejce rosyjskiej Priemjer-Ligi Dynamo Moskwa pokonało na wyjeździe Urał Yekaterynburg 2:0 (1:0). Dwie asysty w tym spotkaniu zaliczył Sebastian Szymański, który wyszedł w podstawowym składzie gości.

Na początku spotkania Szymański zmarnował znakomitą okazję. W 8. minucie nie strzelił  do pustej bramki z bardzo bliskiej odległości...

Później się zrehabilitował i zaliczył dwie asysty przy trafieniach Clintona N'Jie oraz Sylvestera Igbouna.

Warto wspomnieć, że w ekipie gospodarzy cały mecz rozegrał Rafał Augustyniak. Szymański natomiast przebywał na murawie do 71. minuty. Później w jego miejsce wszedł Maximilian Philipp.

DYNAMO MOSKWA - URAŁ YEKATERYNBURG 2:0

Bramki: Clinton N'Jie 38, Sylvester Igboun 59