Lech Poznań zremisował z niemieckim czwartoligowcem. Nowy snajper Kolejorza już strzela

Data dodania: 12-08-2020 19:48

Mikael Ishak strzelił swojego pierwszego gola w Lechu Poznań. Nowy napastnik Kolejorza trafił w sparingu z niemieckim Offenbacher FC Kickers 1901.

Lech z rywalem zza zachodniej granicy zagrał towarzysko w Opalenicy. Ekipa Dariusza Żurawia prowadziła z niemieckim czwartoligowcem po golu Ishaka z 24. minuty, ale mecz zakończył się remisem 1:1. Rywale wyrównali w 60. minucie.

Lech już w sobotę zagra mecz I rundy Pucharu Polski z Odrą Opole. Z kolei w kolejny weekend Kolejorz zacznie sezon w PKO Ekstraklasie. Na początek zagra z Zagłębiem w Lubinie.