Fatalne wieści dla Legii po meczu z Omonią. Mistrzowie Polski na kilka miesięcy tracą obrońcę
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 27-08-2020 15:12

Legia Warszawa odpadła z gry o Ligę Mistrzów, przegrywając z Omonią Nikozja u siebie (0:2), ale równie złą wiadomością dla mistrzów Polski jest kontuzja, której doznał Mateusz Wieteska. Stoper wypadł z gry na kilka miesięcy.
Według informacji "Przeglądu Sportowego" Wieteska, który z Omonią zagrał od 60. minuty, naderwał mięśnie brzucha. To kontuzja, która jest bardzo dokuczliwa i nie bardzo można z nią cokolwiek zrobić, a taki uraz leczy się od 3 do nawet 6 miesięcy.
W tej sytuacji nie ma mowy o jakimkolwiek transferze Wieteski do zagranicznego klubu, a takie propozycje pojawiały się w poprzednich okienkach transferowych. Co więcej, Legia pewnie będzie musiała pozyskać nowego środkowego obrońcę, bo w kadrze są Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, ciągle kontuzjowany William Remy, będący już prawie na emeryturze Inaki Astiz oraz niedoświadczony, chociaż utalentowany, Ariel Mosór.
Futbol.pl