Fatalne pudło Gonzalo Higuaina (VIDEO)

Data dodania: 28-09-2020 10:33

Gonzalo Higuain został skreślony przez trenera Juventus FC, Andreę Pirlo, i dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Argentyńczyk ostatecznie związał się z Interem Miami, który występuje w Major League Soccer. Doświadczony napastnik swojego debiutu zdecydowanie nie może zaliczyć do udanych.

"El Pipita" zadebiutował w barwach Interu Miami w wyjazdowym meczu z Philadelphią Union (0:3). Gospodarze strzelili pierwszą bramkę w 25. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Anthony Fontana po asyście Kacpra Przybyłko. W 69. minucie wynik podwyższył Ilsinho.

Inter miał szansę na zdobycie bramki w 77. minucie, ale rzut karny zmarnował Higuain... 32-latek uderzył mocno ponad bramką. W końcówce spotkania wynik podwyższył jeszcze Brenden Aaronson.