Kamery wyłapały rozmowę piłkarzy Realu w przerwie meczu Ligi Mistrzów. "Bracie, on gra przeciwko nam!" (VIDEO)

Data dodania: 28-10-2020 9:08
Kamery wyłapały rozmowę piłkarzy Realu w przerwie meczu Ligi Mistrzów.

Real Madryt mocno rozczarował w starciu z Borussią Moenchengladbach (2:2) w 2. kolejce meczu Ligi Mistrzów. Królewscy co prawda po dwóch golach w końcówce uratowali remis, ale wcześniej grał fatalnie. Jednym z najgorszych na boisku był Vinicius Junior. To właśnie Brazylijczyka dotyczyła ciekawa rozmowa dwóch innych piłkarzy Realu, którą wyłapały w przerwie kamery...

Telewizja "Telefoot" nagrała rozmowę Karima Benzemy i Ferlanda Mendy'ego. Francuscy piłkarze Realu tuż przed wyjściem na II połowę dyskutowali w tunelu. Tematem ich rozmowy był Vinicius JUnior. 20-latek był chyba najgorszym zawodnikiem Królewskich w i tak słabym zespole w przegranej 0:1 pierwszej połowie.

"On robi, co chce. Bracie, nie podawaj mu. Matko moja... On jest przeciwko nam" - rzucił Benzema do Mendy'ego. W tym czasie Vinicius Junior stał dwa-trzy metry od tej francuskiej dwójki i nie rozumiał ani słowa, bo piłkarze znad Sekwany rozmawiali w swoim ojczystym języku. W pobliżu byli też Fran Valverde oraz Thibault Courtois.

Po chwili Benzema i Mendy wzięli jednak Viniciusa, wyszli z nim na murawę i przekazali swoje uwagi już przy linii środkowej boiska.

Wiele to nie zmieniło. Brazylijczyk nic ciekawego nie pokazał i w 70. minucie zmienił go Eden Hazard. Mendy popełnił błąd przy golu na 2:0 dla Borussii, ale potem Benzema w 87. minucie zdobył bramkę kontaktową, a Real za sprawą Casemiro w 93. minucie uratował remis w Niemczech.