Pierwszy gol Piotra Parzyszka w Serie B. Polak wszedł z ławki i został bohaterem

Data dodania: 28-11-2020 16:08

Piotr Parzyszek strzelił swojego debiutanckiego gola w Serie B. Polski napastnik Frosinone Calcio wszedł na boisko w II połowie meczu wyjazdowego meczu z Brescią Calcio i dał gościom zwycięstwo 2:1!

Parzyszek w 73. minucie zmienił Andriję Novakovicia. Wszedł na boisko przy stanie 1:1 i w momencie, gdy Brescia od 7 minut grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Birkira Bjarnasona.

Grając w przewadze Frosinone Calcio wykorzystało szansę. W 84. minucie rozgrywający swój 7. mecz w nowym klubie Parzyszek zdobył bramkę na 2:1.

W Brescii do 63. minuty zagrał Filip Jagiełło i to za Polaka wszedł Bjarnason, który niedługo później wyleciał z boiska za dwie żółte kartki. Do 75. minuty u gospodarzy wystąpił z kolei Jaku Łabojko. W barwach Frosinone od 22. minuty zagrał Przemysław Szymiński, który zmienił kontuzjowanego Lorenzo Ariaudo.

Frosinone zajmuje 5. miejsce w tabeli, a Brescia jest na 11. lokacie.