Borussia Dortmund straciła punkty na własnym boisku. Niesamowite pudło Haalanda (VIDEO)

Data dodania: 28-11-2020 18:01

W 9. kolejce niemieckiej Bundesligi Borussia Dortmund przegrała na Signal Iduna Park z FC Koeln 1:2 (0:1). Cały mecz na ławce rezerwowych w zespole z Zagłębia Ruhry przesiedział Łukasz Piszczek.

"Die Borussen" stracili bramkę już w 9. minucie spotkania. Gola dla gości zdobył Ellyes Skhiri. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego reprezentant Tunezji z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki. W 60. minucie Tunezyjczyk drugi raz wpisał się na listę strzelców. W sumie strzelił podobną bramkę. Jeden z partnerów dośrodkował z rzutu rożnego, a ten strzelił z bliska.

W 74. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Thorgan Hazard. Doświadczony Belg dostał piłkę w pole karne i płaskim strzałem pokonał Timo Horna. Do wyrównania w końcówce doliczonego czasu gry mógł doprowadzić Erling Haaland, ale Norweg fatalnie spudłował. 20-latek miał przed sobą pustą bramkę, ale nie trafił dobrze w piłkę i ta poleciała obok bramki.

BORUSSIA DORTMUND - FC KOELN 1:2

Bramki: 74 Thorgan Hazard - 9 i 60 Ellyes Skhiri