Kolejna bramka Sebastiana Musiolika w Serie B

Data dodania: 28-11-2020 18:57

W 9. kolejce włoskiej Serie B Pordenone pokonało na wyjeździe 2:0 (1:0) Pescarę Calcio. Na listę strzelców w zespole gości wpisał się Sebastian Musiolik.

Pordenone wyszło na prowadzenie w 25. minucie. Bramkę dla gości zdobył Sebastian Musiolik. W 58. minucie spotkania wynik podwyższył Filippo Berra. Musiolik nie rozegrał całego spotkania. W 78. minucie zszedł z boiska, a w jego miejsce wszedł Mallamo.

24-letni środkowy napastnik przyszedł do ekipy z Pordenone 1 października tego roku z Rakowa Częstochowa na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku z opcją wykupu. Była to dla niego trzecia bramka w tym sezonie w Serie B. Jak na razie rozegrał 7 spotkań.

PESCARA - PORDENONE 0:2

Bramki: Sebastian Musiolik 25, Filippo Berra 58