Piotr Zieliński strzelił pięknego gola w Lidze Europy i dał Napoli prowadzenie (VIDEO)

Data dodania: 10-12-2020 19:56

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w meczu 6. (ostatniej) kolejki fazy grupowej Ligi Europy z Realem Sociedad San Sebastian.

Polski pomocnik przejął piłkę w 35. minucie po wybiciu przez Hiszpanów, ułożył sobie do strzału i ładnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.

Do przerwy Napoli prowadziło na Stadio Diego Armando Maradona i walczyło o 1. miejsce w grupie. Włosi ostatecznie je zajęli, chociaż w doliczonym czasie gry po strzale Williana Jose stracili gola i zwycięstwo. Remis 1:1 premiował awansem obie ekipy, bowiem AZ Alkmaar sensacyjnie przegrał z HNK Rijeka na wyjeździe i Chorwaci zahamowali marzenia Holendrów.

Zieliński zagrał do 73. minuty, a Arkadiusz Milik znalazł się oczywiście poza kadrą Napoli, bowiem nie został zgłoszony do rozgrywek.