Paweł Bochniewicz przypomniał o sobie w ofensywie. Zanotował drugie trafienie w Eredivisie

Data dodania: 27-01-2021 21:42

Paweł Bochniewicz strzelił swojego drugiego gola w Eredivisie. Polski stoper trafił do siatki w meczu 19. kolejki pomiędzy sc Heerenveen i Feyenoordem Rotterdam.

Bochniewicz w 30. minucie posłał piłkę do siatki po dograniu od Dresevicia. Polski obrońca podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0, bo w 28. minucie gola na 1:0 dla Heerenveen strzelił Veerman.

Dla 24-letniego Bochniewicza to pierwszy gola w Eredivisie od debiutanckiego trafienia we wrześniu w pierwszym meczu Eredivisie z Willem II Tilburg.