Ależ petarda Grzegorza Krychowiaka. Polak bohaterem derbowego starcia (VIDEO)

Data dodania: 27-02-2021 19:09

Ależ pięknego gola strzelił Grzegorz Krychowiak w derbach Moskwy, w których jego Lokomotiw pokonał 2:0 CSKA.

Gospodarze objęli prowadzenie w 6. minucie po uderzeniu Witalija Lisakowicza. Wynik spotkania na 2:0 ustalił Krychowiak, który Pomazuna pokonał piękny strzałem w 41. minucie.

Dla Krychowiaka to 4. gol w sezonie rosyjskiej Premier Ligi. On i Maciej Rybus spędzili na boisku 90 minut. Ten drugi w końcówce dostał żółtą kartkę.

W 73. minucie Nikola Vlasić nie wykorzystał rzutu karnego dla CSKA.

CSKA to wicelider tabeli po 20 kolejkach. Ma 6 punktów przewagi nad 6. w stawce Lokomotiwem.