Gol Piotra Zielińskiego w szalonym meczu. Piękne trafienie Polaka (VIDEO)

Data dodania: 03-03-2021 20:53

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w meczu 25. kolejki Serie A z US Sassuolo. Polski pomocnik wyrównał na 1:1, a całe spotkanie po szalonej końcówce zakończyło się wynikiem 3:3.

Zieliński w 38. minucie doprowadził do remiu 1:1. Szósty gol Polaka w tym sezonie Serie A padł 4 minuty po tym, jak Sassuolo objęło prowadzenie po samobójczym golu Nikoli Maksimovicia.

Jeszcze przed przerwą Domenico Berardi trafił z karnego na 2:1 dla gospodarzy, a do ponownego remisu doprowadził w 72. minucie Giovanni Di Lorenzo. Gdy w 90. minucie Insigne z karnego trafił na 3:2, wydawało się, że Napoli zdobędzie 3 punkty, ale w 95. minucie Caputo także z karnego wyrównał jednak na 3:3.

Zieliński zagrał do 85. minuty. Zastąpił go na boisku Stanislav Lobotka. Od 85. minuty w Sassuolo zagrał natomiast Lukas Haraslin, były zawodnik Lechii Gdańsk.

Napoli po 24 meczach ma 44 punkty i zajmuje póki co 6. miejsce w tabeli. Sassuoli plasuje się na 8. lokacie.